Zaznacz stronę

O Nas

Homeline dajemy możliwość zamówienia profesjonalnego projektu aranżacji wnętrz i jego pełnej realizacji, oferując pomoc i usługi związane z wyborem, zakupem i dostawą potrzebnych materiałów

Aranżacja przestrzeni i adaptacja wykańczanych wnętrz są dla Homeline bardzo ważnymi sprawami. Firma powstała z pasji a swoją działalność w Krakowie rozpoczeła w 2020.
Homeline tworzy zespół wspólnie ze sobą pracujących od kilku lat osób, który w swoim portfolio posiada dziesiątki zrealizowanych projektów, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce a obecnie także w samym Krakowie i jego okolicach.
Chcemy, by efektem naszych realizacji i posiadanego doświadczenia była przestrzeń, która cieszy przez długi czas i daje poczucie komfortu i wysokiej jakości realizowanych inwestycji. W Homeline ważny jest dla nas również profesjonalizm oraz kompleksowa realizacja projektów, począwszy od przygotowania i analizy potrzeb inwestora, sporządzenia niezbędnej dokumentacji uwzględniającej funkcjonalość inwestycji, preferencje naszego Klienta czy wszelkiego rodzaju instalacje sanitarne, hydrauliczne, elektryczne oraz projekty podwieszanych sufitów, oświetlenia, ścian działowych itd.